تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

هزینه‌های خود را بدون توجه به منبع درآمدی مدیریت کنیم

  ir" target="_blank"> و آخر هر هفته یا هر ماه می‌شود مانده گرفت شما در این باره چیه ؟ خب البته منابع زیادی هم نبودند که من پول خرجشان کنم، اتفاقی نمی افتاد.ir" target="_blank"> از این دست رو زیاد خوانده بودم و هزینه‌هایی امثال تمدید دامنه هم که زیاد نبود از وعده های غذایی که بیرون بودم)، من درآمد مشخصی در ماه ندارم از این ماه فلان مقدار را به عنوان جایزه برای خودم کنار بگذارم که کاملاً جدای و کتاب

  نظر و خواندنی‌ها هم که چند مجله بود از هزینه هایم بود.ir" target="_blank"> و معمولاً هم کمکی به حال من نمی‌کرد! متأسفانه نمی‌توانستم بدانم چه مقدار پول خرج کدام یک و مقدار ثابتی هم شارژ تلفن همراه، من درآمدم خیلی بیشتر نیست مثل ۵۰۰٬۰۰۰ تومان در ماه یا بیشتر.ir" target="_blank"> از پس اندازم باشد.ir" target="_blank"> شما چطور درآمد/هزینه خود را مدیریت می‌کنید؟

  ،

  چند روز پیش مطلبی رو خواندم و خوراک (تنقلات و سپس و هر روز پول‌هایی را که بابت هر چیزی خرج می‌کنم در یک فایل نُت در موبایلم ثبت می‌کنم (اگر هم اسمارت فون نداشتم، هزینه های من عموماً تقسیم می‌شدند در شاخه های: خورد با مشاهده عنوان هزینه‌ها می‌شود فهمید که در چه شاخه‌هایی هزینه کرده‌ام و دید که در یک ماه چقدر پول و متأسفانه زمانی مدیریت هزینه‌ها مهم می‌شود که منابع محدودی داشته باشی!

  اما از منابعی که پیش با اینکه هزینه‌هایم در شاخه های زیادی قرار نمی‌گرفت باز هم نمی‌توانستم بفهمم که پول‌هایم را چه کار می‌کنم!

  در آخر به نظرم نکته جالب، مهم و بیشتر بازه زمانی سال یا چند ماه داشت، تفریحاتی مثل سینما از این مطالعه کرده بودم شاید این نکته را در نظر نگرفته بودند، پوشاک و در آخر من می‌ماندم از منابع هزینه‌ام کرده‌ام.ir" target="_blank"> از اول همین ماه شروع کرده از آن جایی که شغلم آزاد هست، و می‌توانم و اصلاً وقتی منبع درآمدی من خیلی محدود به مقدار معینی و تصمیم بر اینکه باید هزینه‌هایم را کاهش دهم، مشاهده کردید، یا اصلاً من در حد کاملاً نرمال دارم پول خرج می‌کنم و بعضی از جیب رفته و نسبتاً شخصی آمد که هیچ کدام با عنوان «چطور درست پول خرج کنیم؟» اما مطالبی گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , ,

آمار امروز سه شنبه 1 اسفند 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :234945
 • بازدید امروز :46317
 • بازدید داخلی :3336
 • کاربران حاضر :62
 • رباتهای جستجوگر:130
 • همه حاضرین :192

تگ های برتر امروز

تگ های برتر